Karta Polaka

Karta polaka

Karta Polaka jest dokumentem, który potwierdza przynależność cudzoziemca do Narodu Polskiego. Posiadając Kartę Polaka obcokrajowiec zyskuje liczne uprawnienia, które zdecydowanie ułatwiają funkcjonowanie w Polsce. Nie wiesz jak zdobyć Kartę Polaka? Specjaliści Visa and Work świadczą kompleksową pomoc w procesie uzyskiwania Karty Polaka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentacji cudzoziemców w Polsce. Oferujemy skuteczną pomoc na każdym etapie uzyskiwania Karty Polaka. Gwarantujemy, że wyręczymy Cię w większości czynności prawnych, a uzyskanie Karty Polaka nie będzie dla Ciebie żadną trudnością.


Karta Polaka - jak zdobyć

Karta Polaka to dowód przynależności do Narodu Polskiego i łatwiejsze życie!

Wielu cudzoziemców, nie wie jak zdobyć Kartę Polaka. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom świadczymy skuteczną pomoc prawną w uzyskiwaniu Karty Polaka. Dokument potwierdzający przynależność cudzoziemca do Narodu Polskiego przyznaje dla jego posiadacza liczne uprawnienia w Polsce m. in. :

  • możliwość podjęcia na terenie Polski legalnej pracy bez konieczności posiadania zezwolenia na pracę.

  • możliwość prowadzenia w Polsce działalności gospodarczej na takich samych zasadach, jak obywatele polscy.

  • możliwość bezpłatnego uczenia się w polskich szkołach

  • możliwość uzyskania wizy pobytowej długoterminowej bez opłat

  • możliwość skorzystania w nagłym przypadku z bezpłatnej opieki zdrowotnej

  • 37% ulga na przejazdy koleją na terenie Polski

Karta Polaka niesie za sobą wiele udogodnień! Karta Polaka dla Ukraińca, Białorusina czy cudzoziemca innej nacji niesie za sobą wiele możliwości. Pomożemy Ci uzyskać szybko i skutecznie Kartę Polaka, formalności prawne z naszą pomocą nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w oddziałach naszej firmy. Służymy swoją pomocą i wsparciem w uzyskaniu Karty Polaka w Polsce!

Polish