Obywatelstwo polskie

Nie wiesz, jak uzyskać polskie obywatelstwo? Visa and Work specjalizuje się w obsłudze spraw cudzoziemców, posiadamy bogate doświadczenie w nadawaniu obywatelstwa polskiego. Nie musisz zastanawiać się, jak zdobyć polskie obywatelstwo. Nasi specjaliści służą swoją pomocą i wsparciem na każdym etapie procedury. Polskie obywatelstwo cudzoziemiec może uzyskać na dwa sposoby:

  • Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - obywatelstwo polskie nadaje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej. Cudzoziemiec może złożyć wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego za pośrednictwem Wojewody właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania. Prezydent ma prawo nadawać obywatelstwo polskie według własnego uznania.

  • Uznanie za obywatela polskiego – nadanie obywatelstwa polskiego może odbyć się na podstawie wniosku do Wojewody właściwego ze względu na miejsce zamieszkania cudzoziemca. Obcokrajowiec musi jednak przebywać nieprzerwanie na terenie Polski od co najmniej 3 lat, posiadać zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego lub zezwolenie na pobyt stały. Niezbędne jest również posiadanie certyfikatu poświadczającego znajomość j. polskiego na poziomie B1.


     

Nabycie obywatelstwa polskiego - obywatelstwo polskie

Nabycie obywatelstwa polskiego z pomocą Visa and Work!

Wielu cudzoziemców nie wie, jak uzyskać polskie obywatelstwo. Jak przebrnąć przez procedurę, by uzyskać pomyślne potwierdzenie obywatelstwa polskiego. Visa and Work przygotowuje profesjonalne wnioski o nadanie obywatelstwa polskiego oraz pomaga w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Świadczymy kompleksowe wsparcie na każdym etapie uzyskiwania obywatelstwa. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc od momentu złożenia wniosku, aż po otrzymanie potwierdzenia uzyskania obywatelstwa polskiego. Wieloletnie doświadczenie i stale pogłębiana wiedza pozwala nam świadczyć doradztwo dla cudzoziemców na najwyższym poziomie. Rzetelne wsparcie to szansa na szybkie i komfortowe nabycie obywatelstwa polskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w oddziałach Visa and Work we Wrocławiu lub w Warszawie. Gwarantujemy maksymalne zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę o uzyskanie obywatelstwa polskiego!

 

Polish